«نماینده‌ی ملت را چه به دخالت در امور مربوطه ؟!»

+ نامه‌ی اول خطاب به نماینده‌ی مردم!

نماینده‌ی عزیز! شما غلط میکنی که به وظیفه‌ات عمل میکنی! مگر اینجا شهر هرت است ؟! شما حقوق نجومی‌ات را بگیر و در عوض آن،لام تا کام حرفی بر نیاور! صحبتی هم داشتی، قبل از آن با لیست "انتقادهایی که موجب صدور حکم جلب برای شما نمیشود" چک کن؛ تا اینطور باعث رسوایی "آقایان" نشوی...! آخر دستگاه قضا چه ارتباطی با شما دارد ؟! نهایتا می توانی فحشِ اقوام و بستگان را نثار روح جناب ظریف و برجام‌ـش کنی [که الحق و الانصاف،در حال حاضر تنها مسئولین کثیف و به درد نخورِ نظام،آقایان وزارت خارجه اند!]

جناب عارف هم عرض کردند که فعلا برای خراب‌تر نشدن اوضاعِ خراب مملکت، بهتر است خودمان را به بیخیالی بزنیم؛ -درست همانگونه که امام علی در برابر ابوبکرها و عُمَرهای عصر خودشان عمل کردند! :دی O_o

و من الله توفیق :)

 

 

 + نامه‌ی دوم برای روحانی عزیز، حاج آقای ماندگاری که...

به مناسبت رحلت پیامبر، فرمودند: «ما باید معاویه و یزیدِ زمانه را بشناسیم! آمریکا و اسراییل دشمنان اصلی نظام و اسلام‌اند! نباید با معاویه‌ها و یزیدهای زمانه دست دوستی بدهیم!»

میگم که! حاج آقااااا (لوس_طور بخونید!)...! احتمالا روسیه هم باید حُرّ زمانه باشه که بعد از بستن راه ایران به سرزمین‌های شمالیِ خودمون و در آوردن پدر مملکت در دوران قاجار و به خاک و خون کشیدن آذربایجان و گیلان؛ به دین ناب محمدی برگشته! چین هم که ناسلامتی بزرگترین حامعه‌ی غیر دینی جهان رو داره؛ بالاخره وظیفه‌ی ماست که ارشادشون کنیم!

این وسط، فقط آمریکای جنایت کار و خونخوار (و البته دیندار**) می مونه که تموم وصله ها را بچسبونیم بهش،نه ؟!

البته! ما که دلمون نمیخواد یک دشمن خونین دیگه به دشمنان قسم خورده‌ی نظام‌ـمون اضافه بشه!  پس علی الحساب، پاچه خواری روس‌ها را بکنید تا من برگردم!

و من الله توفیق! 

  

 

 

ادامه مطلب

منبع این نوشته : منبع
زمانه ,الله توفیق